Etter hvert som episodene lanseres på vår Facebook-side vil vi oppdatere denne siden med kontaktinformasjon om disse slik at det er mulig å knytte kontakt med den/de du synes er av interesse. For, et av målene med Cable Car Pitching er nettopp og knytte kontakter! Selv om man ikke vinner vil vi tro at det alltids er noen som likte en av de andre ideene også, det være seg at de er kunde, samarbeidsparter, investor eller lignende.
Så under her finner du kontaktinformasjon til årets deltakere.

EPISODE NUMMER 1

sticker,375x360-bg,ffffff.u7.png

DELTAKER NUMMER 1 -
EasyZeek AS

Pitcher: Tobias Pedersen
By: Fredrikstad
E-post: tobias.pedersen@easyzeek.no
Internettside: www.easyzeek.no

 
sticker,375x360-bg,ffffff.u7.png

DELTAKER NUMMER 2 -
Arctic Active House

Pitcher: Camilla Aurora Bersvendsen
By: Tromsø
E-post: camilla@arcticactivehouse.com
Internettside: www.arcticactivehouse.com

 
last ned (3).jpeg

DELTAKER NUMMER 3 -
A&M Utvikling AS

Pitcher: Andreas Haugen
By: Alta
E-post: andreasfhaugen@gmail.com
Internettside: N/A

 
Skjermbilde 2018-11-29 kl. 22.20.59.png

DELTAKER NUMMER 4 - Mini Explorer

Pitcher: Marit Kvernhusløkken
By: Tromsø
E-post: marit@mini-explorer.com
Internettside: N/A

 

DELTAKER NUMMER 5 -
Waiawi Arctica AS

Pitcher: Petter Johansen
By: Tromsø/Vadsø
E-post: lytazi@gmail.com
Internettside: www.waiawiarctica.blogspot.com

46857559_297004094250880_3691441863115407360_o (1).jpg
sticker,375x360-bg,ffffff.u7.png

DELTAKER NUMMER 6 - Playces

Pitcher: Tomas Lønsetteig
By: Bodø
E-post: tl@playces.no
Internettside: www.playces.no

 
Skjermbilde 2018-11-29 kl. 22.22.26.png

DELTAKER NUMMER 7 -
SaferSea

Pitcher: Sigurd Voktor Pedersen
By: Tromsø
E-post: sigurdvp@hotmail.com
Internettside: N/A

 
Skjermbilde 2018-11-29 kl. 22.22.40.png

DELTAKER NUMMER 8 -
NO NAME

Pitcher: Leif Tinus Smith Næss
By: Tromsø
E-post: tinus.naess@gmail.com
Internettside: www.zenme.no

 

DELTAKER NUMMER 9 -
No shit!

Pitcher: Tobias Gockel
By: Tromsø
E-post: tobigo@posteo.no
Internettside: N/A

 
sticker,375x360-bg,ffffff.u7.png

DELTAKER NUMMER 10 -
wAttero

Pitcher: Elisabeth Stava
By: Oslo & Abidjan
E-post: contact@wattero.com
Internettside: www.wattero.com

EPISODE NUMMER 2

DELTAKER NUMMER 11 -
Stall KK

Pitcher: Kine Bersvendsen og Karoline rafter
By: Tromsø
E-post: post.stallkk@gmail.com
Internettside: N/A

Skjermbilde 2018-12-04 kl. 18.01.56.png

DELTAKER NUMMER 12 -
Abel

Pitcher: Simon Laugsand
By: Tromsø
E-post: simon.laugsand@abel.fit
Internettside: www.abel.fit

DELTAKER NUMMER 13 -
Sign lab

Pitcher: Endre Olsvik Elvestad
By: Grytøya/Harstad
E-post: endre@signlab.co
Internettside: www.Signlab.co

DELTAKER NUMMER 14 -
Nanopartner

Pitcher: Frode Træen og Kristina Georgieva
By: Bergen
E-post: frode3en@hotmail.com
Internettside: N/A

DELTAKER NUMMER 15 -
Marealis

Pitcher: Andreas Semmingsen
By: Tromsø
E-post: andreas@marealis.no
Internettside: www.precardix.com

DELTAKER NUMMER 16 -
Cottage wool

Pitcher: Harriet Olaisen
By: Oslo/Tromsø
E-post: harriet.olaisen@gmail.com
Internettside: www.cottagewool.no

DELTAKER NUMMER 17 -
Literate

Pitcher: Trude Nergård Nilssen
By: Oslo/Tromsø
E-post: trude@literate.no
Internettside: www.literate.no

Skjermbilde 2018-12-04 kl. 18.03.52.png

DELTAKER NUMMER 18 -
Apolonia As / Heligarden

Pitcher: Martin Årdal
By: Trondheim
E-post: martin@heligarden.com
Internettside: www.heligarden.com

DELTAKER NUMMER 19 -
Stemmeprakt

Pitcher: Paro N. Lyngmo
By: Bodø
E-post: paro@stemmeprakt.no
Internettside: www.stemmeprakt.no

DELTAKER NUMMER 20 -
Bærbar

Pitcher: Magne Hareide
By: Tromsø
E-post: m_hareide@yahoo.no
Internettside: www.baerbar.no

EPISODE NUMMER 3

DELTAKER NUMMER 21 -
Pod bike

Pitcher: Kyle Havlicek-McClenahan
By: Sandnes
E-post: hello@podbike.com
Internettside: www.podbike.com

DELTAKER NUMMER 22 -
Turismeprosjekter

Pitcher: Ekaterina Trunova
By: Tromsø
E-post: ekaterina.trunova@gmail.com
Internettside: www.turismeprosjekter.no

DELTAKER NUMMER 23 -
ruvikas

Pitcher: Daniel Arevaldo
By: Porsgrunn
E-post: daniel@ruvikas.com
Internettside: www.ruvikas.com

DELTAKER NUMMER 24 -
INCRUIT

Pitcher: Daniel Westervik
By: Ålesund
E-post: daniel@ansattnorge.no
Internettside: www.incruit.no

DELTAKER NUMMER 25 -
Flaskefond

Pitcher: Niklas Barre
By: Trondheim
E-post: info@flaskefond.no
Internettside: www.flaskefond.no

Skjermbilde 2018-12-13 kl. 10.46.14.png

DELTAKER NUMMER 26 -
PEK

Pitcher: Tuva Krøgnes
By: Tromsø
E-post: plast.etikk@gmail.com
Internettside: www.plast-ek.com


DELTAKER NUMMER 27 -
HAPPENS

Pitcher: Nikolas Lysnes
By: Tromsø
E-post: n.lysnes@gmail.com
Internettside: N/A

Skjermbilde 2018-12-13 kl. 10.46.46.png

DELTAKER NUMMER 28 -
R-EX Communications

Pitcher: Vivian Wam Fjell
By: Kristiansand
E-post: vivian.fjell@gmail.com
Internettside: https://www.r-excommunications.com

DELTAKER NUMMER 29 -
PlarvaSolutions

Pitcher: Margrethe Lundevoll Norland
By: Ålesund
E-post: plarvasolutions@gmail.com
Internettside: N/A

DELTAKER NUMMER 30 -
Nordic Ocean Watch lofoten

Pitcher: Rhodri Hardy
By: Henningsvær
E-post: rhodri@nordicoceanwatch.no
Internettside: www.nordicoceanwatch.no

EPISODE NUMMER 4

DELTAKER NUMMER 31 -
Freshly box

Pitcher: Katarzyna Lukaszek
By: Tromsø
E-post: klukaszek89@gmail.com
Internettside: www.freshlybox.no

DELTAKER NUMMER 32 -
GODt håp skuteforening

Pitcher: Jenny Andersen
By: Tromsø
E-post: trude.ottersen@gmail.com
Internettside: N/A

DELTAKER NUMMER 33 -
Choice

Pitcher: Andreas Riise
By: Tromsø
E-post: andreas.riise@gmail.com
Internettside: N/A

DELTAKER NUMMER 34 -
Northern Lands

Pitcher: Håkon Brattli Pettersen
By: Tromsø
E-post: haakon@bynorthernlands.com
Internettside: www.bynorthernlands.com

DELTAKER NUMMER 35 -
Egalia

Pitcher: Astrid Kristensen Haldorsen
By: Bøn
E-post: astrid@egalia.org
Internettside: www.egalia.org

46857559_297004094250880_3691441863115407360_o (1).jpg

DELTAKER NUMMER 36 -
COMBINE

Pitcher: Line Standal Sørnes
By: Trondheim/Oslo
E-post: line.soernes@gmail.com
Internettside: www.combine.no

DELTAKER NUMMER 37 -
Nicely told

Pitcher: Morten Lund Kirkvik
By: Tromsø
E-post: Mlk@npex.no
Internettside: http://pnkt.no/godt-fortalt/

DELTAKER NUMMER 38 -
Marine Farming

Pitcher: Tobias Øverli
By: Grimstad
E-post: tobias@cohub.no
Internettside: http://www.cohub.no/marine-farming/

DELTAKER NUMMER 39 -
Make a drone

Pitcher: Steinar Holøs
By: Oslo
E-post: sh@scandilighet.no
Internettside: https://makeadrone.net/

DELTAKER NUMMER 40 -
Your Next level

Pitcher: Magnus Ingebrigtsen
By: Tromsø
E-post: Ingebrigtsen_47@hotmail.com
Internettside: N/A